Ceresit CR 90 Кристаллизационная гидроизоляция (25кг)

Ceresit CR 90 Кристаллизационная гидроизоляция (25кг)Увеличить

Цена - 482.10 грн.

Производитель: Ceresit

Ceresit CR 90 CRYSTALISER - Гидроизоляция кристаллизационная.
Гидроизоляционная кристаллизационная смесь для гидроизоляции сооружений и строительных конструкций.
ВЛАСТИВОСТІ

• Поєднує гідрофобність покриття з кристалізацією пор
• Застосовується при позитивному і негативному тиску води
• Заповнює мікротріщини шириною до 0,3 мм у структурі бетону
• Може застосовуватися з ущільнювальною стрічкою
• Паропроникна
• Морозостійка
• Нанесення можливе щіткою чи шпателем

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Ceresit CR 90 призначена для гідроізоляції та забезпечення вологонепроникності недеформівних мінеральних основ. Дія Ceresit CR 90 відбувається двома способами. Вона утворює водонепроникний шар на поверхні міцних мінеральних основ (бетон, цементні стяжки і штукатурки, кладки) зовні та всередині споруд і будівель, що постійно чи тимчасово контактують із водою, при будівництві, ремонті або відновленні та додатково під час експлуатації конструкції утворює кристали в порах основи.

Спеціально підібрані добавки проникають у капілярну структуру бетону, де в порах її мінеральної основи утворюють нерозчинні сполуки (кристали). Цей процес формування кристалів призводить до зменшення розмірів або повного закриття капілярних шляхів, що зрештою унеможливлює переміщення води в бетоні в обох напрямках. Кристалізація пор є додатковим захистом основи в разі місцевого пошкодження покриття або розриву, спричиненого появою статичних тріщин.

Ceresit CR 90 можна використовувати для гідроізоляції балконів, опорних стійок, підземних частин будівель, у тому числі підвальних стін, установок для очищення стічних вод, резервуарів для води (в тому числі резервуарів для питного водопостачання) з глибиною води до 15 м, пожежних резервуарів та невеликих монолітних басейнів площею до 20 м2.

Ceresit CR 90 використовується для гідроізоляції шару бетону та залізобетону, цегляної кладки із заповненими швами, мінеральними стяжками та штукатурками. Суміш можна застосовувати при позитивному (до 15 м) та негативному (до 5 м) тиску стовпа води.

Ceresit CR 90 діє належним чином на зєднаннях між стінами та підлогою, а також між компенсаційними швами з ущільнювальною стрічкою Ceresit CL 152 або Ceresit CL 82. Крім того, також можна використовувати флізелінові стрічки для додаткового зміцнення гідроізоляційного шару. В разі можливих механічних навантажень, таких як пішохідний рух, покриття слід захистити, наприклад, нанесенням покриття для підлоги або штукатурки без вмісту гіпсу чи облицюванням керамічною плиткою за допомогою клейових сумішей Ceresit CM. Основи, що деформуються, потребують використання Ceresit CR 66.

Для блокування витоків води слід застосовувати експрес-цемент Ceresit CX 5. Крім того, для герметизації терас та поверхонь із підігрівом підлоги слід використовувати Ceresit CR 66.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: цементна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Насипна щільність: приблизно 1,35 кг/дм3

Витрата води для приготування розчинової суміші:
- нанесення щіткою: приблизно 8,0 л води на 25 кг сухої суміші
- нанесення шпателем: приблизно 6,0 л води на 25 кг сухої суміші

Температура застосування: від +5 C до +25 C
Час використання розчинової суміші: до 3 годин
Можливість технологічного пересування: через 2 доби
Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови, через 28 діб): > 0,8 МПа
Границя міцності на стиск (повітряно-сухі умови, через 28 діб): не менше 15 МПа
Усадка (повітряно-сухі умови, через 28 діб): не більше 2 мм/м
Витрата: від 3 до 8 кг/м2
Витрата залежить від нерівності основи і навичок виконавця.

Техническое описание и характеристики Ceresit CR 90

415 КБ

скачатьСтараемся анализировать рынок, чтобы наша цена на Церезит CR 90, была приемлемой и Вы могли купить Церезит CR 90, по самой низкой цене в интернете.
Приятных Вам покупок.


Отзывы:

Ваш отзыв может быть первым.

Написать отзыв